Aktuálne počasie:

Hotel Helada ubytovanie Mlada Boleslav Aktuálne počasie: jasno
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Helada / ubytovanie Mlada Boleslav Vítajte

Hotel Mlada Boleslav Helada - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Mlada Boleslav Helada - hotel má reštauráciuHotel Mlada Boleslav Helada - možnosť pripojenia na internetHotel Mlada Boleslav Helada - k dispozícii kavareňHotel Mlada Boleslav Helada - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Mlada Boleslav Helada - Iybz sú vybavené televízoromHotel Mlada Boleslav Helada - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Mlada Boleslav Helada - Izby s vlastnou toaletouHotel Mlada Boleslav Helada - v izbach je telefon

Nový, moderný a nefajčiarský hotel HELADA, ktorý bol dokončený v roku 2008, sa nachádza v meste Mladá Boleslav v blízkosti diaľnice Praha - Liberec. V bezprostrednej blízkosti mesta a hotela HELADA je Český raj (15km), Máchovo jazero a nespočetné množstvo historických pamiatok, hradov a zámkov.

Helada hotel Mladá Boleslav ubytovanie :
Hotel z kategórie *** ponúka hosťom ubytovanie v luxusných dvojposteľových izbách a apartmánoch. Hotelové izby Double room s lôžkami u seba sú vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou a sprchovacím kútom, TV so satelitným príjmom, telefónom a kuchynskou linkou. Hotelové priestranné apartmány majú obývaciu izbu, TV SAT, telefón, kuchynskú linku, spálňu ktorej súčasťou je aj pracovný stôl a samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou, sprchovacím kútom a bidetom. Súčasťou každej izby je klimatizácia.

Ubytovanie Mladá Boleslav hotel Helada hotelová reštaurácia :
V hoteli sa nachádza novo otvorená nefajčiarska reštaurácia s kaviarňou, ktorá podáva bohaté raňajky formou švédskych stolov, ktoré sú už zahrnuté v cene za ubytovanie a ponúka široký výber jedál českej i zahraničnej kuchyne, minútky, špeciality, dezerty a samozrejmosťou je aj ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov. Nápojový lístok hotelovej kaviarne Helada ponúka veľký výber nielen výbornej kávy, ale aj dezertov a nápojov.

Hotel ubytovanie Mladá Boleslav Helada hotelové služby :
Areál hotela je strážený kamerovým systémom. Samostatné parkovisko opatrené elektronickou bránou. Hotelová recepcia poskytuje informačné, zmenárenské aj sekretárske služby a akceptuje platby platobnými kartami. Pre cestovné kancelárie sa poskytuje zľava 10% na ubytovanie.

Mladá Boleslav Helada hotel ubytovanie konferenčné služby :
Na organizovanie firemných akcií, školení, alebo spoločenských stretnutí má hotel k dispozícii salónik pre 15 osôb. Hotelová reštaurácia ponúka bezdrôtový internet zadarmo. Podľa charakteru konferencie, prednášky alebo firemného školenia a podľa požiadaviek hostí hotel zabezpečuje rôzne varianty stolového usporiadanie, samozrejmosťou je aj kompletné technické vybavenie a obsluha hostí pri rokovaní alebo len príprava občerstvenia.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.